Závodů se můžou účastnit pouze plavci, kteří odevzdali lékařskou prohlídku.

Příspěvky

VC Ostravy - 1.kolo - ČP Arena Cup (14.-16.4.2023, Ostrava)

19. 4. 2023

Závody, které byly mimo jiné nominační na Mistrovství Evropy, Mistrovství světa a Olympiádu v Paříži. A naše plavkyně zde také plavaly. Gratulujeme ke krásným výsledkům, osobním rekordům a děkujeme za nové zkušenosti.

Písecký pulec (15.4.)

15. 4. 2023

Závody pro děti do 10 let - včetně r. 2013.

Gratulujeme našim medailistům i ostatním plavcům, kteří byli na prvních závodech. Jste skvělí.

Plzeňský vytrvalec (10.-12.3., Plzeň)

11. 3. 2023

Třídenní závody. Doporučujeme vybrat disciplíny a jet jen na jeden den.

Košařův memoriál - 69. ročník (4.3., Plzeň)

4. 3. 2023

Prsařský trojboj (50, 100 a 200 m) pro ročníky 2013 a starší.

České Budějovice 2023 (25.-26.2.)

25. 2. 2023

Již tradiční závody na krásné budějovické padesátce.

1. kolo MČR družstev - Jihočeský kraj (28.1., Český Krumlov)

28. 1. 2023

Závody družstev se již tradičně konali v Českém Krumlově.

Vajgarský sněhulák (21.1., Jindřichův Hradec)

21. 1. 2023

Krásné závody v nedalekém Jindřichově Hradci. Zkušené závodníky doplnili na svých prvních závodech Eliáš, Šimon a Filip, který ve svých šesti letech vybojoval 3. místo. Jen tak dál.

Zimní mistrovství ČR ml. žactva (Prostějov, 10.-11.12.2022)

10. 12. 2022

Mistrovství ČR pro ročník 2010 v Prostějově - děkujeme Aničce, Lucce a Natce za skvělou reprezentaci. Je krásné vědět, že v Táboře plavou holky, které jsou šesté, deváté, deváté, ... v celé České Republice. Holky děkujeme. Jste úžasné.

Zimní pohár ČR jedenáctiletých ‐ Čechy, Mladá Boleslav, 3. 12. 2022

3. 12. 2022

Naše jedenáctileté naděje (Emča a Eliška) svými osobáky reprezentovaly táborské plavání v závodech se stejně starými / mladými plavci z celých Čech. Gratulujeme a děkujeme.

Zimní Pohár 11letého a mladšího žactva - Jihočeský kraj, Strakonice

19. 11. 2022

Gratulujeme našim mladým nadějím (ročník 2011 a mladší), kteří stáli mnohokrát na stupních vítězů. Díky Eliško, Emčo, Johanko, Peťo, Teo, Verčo a Vítku.

Zimní krajský přebor žactva a dorostu - Jihočeský kraj (Písek, 12.-13.11.2022)

12. 11. 2022

Dvoudenní závody pro všechny plavce jsou za námi. Velká gratulace všem - téměř ve všech závodech jsme stáli na bedně a bylo pokořeno sposta nejlepších osobních časů.

AXIS Cup 2022 - ČP Arena Cup - 6.kolo (Jihlava, 4.-6.11.2022)

4. 11. 2022

Třídenní závody pro plavce narozené v roce 2009 a starší. Holky, držíme vám pěsti. Detail závodu: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/6988

Otavský pohár, Písek

22. 10. 2022

Závody plavců narozeným v roce 2011 a starším. Bylo to super, spousta osobních rekordů a pár medailí máme také :-) Blahopřejeme všem. Detail závodů: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/7509

Podzimní cena Motorletu - 18. ročník

8. 10. 2022

V dobře obsazených závodech naši plavci získali několik medailí, včetně zlaté. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci - Áďo, Áňo, Barčo, Lucko a Luky. Detail závodů: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/7525

Dlouhé tratě Český Krumlov

24. 9. 2022

Gratulujeme našim plavcům a děkujeme za reprezentaci klubu. Všichni zaplavali krásné časy. Díky Áďo, Barčo, Eliško, Emčo, Kiki, Luky a Natko. Detail závodů: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/7744